Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem kilku naszych imprez!
Na Instagramie @grabtheglassvan znajdziecie więcej zdjęć i filmików z tych wydarzeń. Zapraszamy do obserwowania – daje nam to dużo motywacji, jeśli pokazujecie, że interesuje Was to co robimy!

Kasia & Mateusz – piękne wesele pod Krakowem w Restauracji Kasztel Kajasówka! To wesele zapamiętamy na długo, ponieważ było premierą naszego Prosecco Van Grab the Glass KRAKÓW! Goście w czasie wesela i poprawin mieli okazję skosztować pysznego Frizzante Glera, drinków Aperol Spritz oraz naszych własnoręcznie robionych soków owocowych.

Ania & Przemek – nasz Prosecco Van kocha być w naturze, dlatego wesele w miejscu Brzoskwinia Ogród to spełnienie jego (i naszych) marzeń! W bliskiej odległości od Krakowa, w Gminie Zabierzów znajduje się idealne miejsce do imprez plenerowych! Goście mieli do dyspozycji pakiet drink bar, a w pobliżu Vana rozłożona była także strefa chilloutu z naszymi pięknymi leżakami z logo Grab the Glass Prosecco Van.

Wiecznie Biała – Targi Sukien Ślubnych
Na zaproszenie organizatorek wyjątkowych targów wzięliśmy udział w cudownym wydarzeniu branży weselnej, a mianowicie w targach sukien ślubnych z drugiej ręki!  Każda przyszła Panna Młoda miała okazję celebrować moment wyboru tej ukochanej i wymarzonej sukienki z kieliszkiem naszego Prosecco w dłoni! III edycja targów, a zarazem pierwsza, w której wzięliśmy udział, odbyła się w Studio Vintage w Krakowie

Boho Sesja – na zaproszenie @celebrujmiloscweddings oraz @lelek.photography wzięliśmy udział w boho sesji stylizowanej w niedawno otwartym Domu Weselnym Tara w Wołowicach obok Krakowa. Było to piękne wydarzenie zrzeszające wielu utalentowanych usługodawców z branży ślubnej. Klikając w ten LINK możecie zobaczyć wideo, jakie przygotował @karolnyczcom.

Halinkowa Imprezka – nasza pierwsza impreza firmowa! Zostaliśmy zaproszeni do Zabrza przez twórczynię internetową @crueltyfreeann na spotkanie z jej wspaniałymi obserwatorkami. Dziewczyny miały okazję skosztować nie tylko czystego Prosecco z bąbelkami, ale także drinków na jego bazie (Aperol Spritz, Hugo Spritz). Dziękujemy za gościnę Restauracji Impresja.

Natalia & Adrian – przyjęcie tej dwójki wspaniałych osób odbyło się w pięknym adaptowanym gospodarstwie Dworzyszcze Wola. Zdala od zgiełku miasta, w otoczeniu natury goście mieli okazję spróbować naszego wyjątkowego w smaku Frizzante Glera, prosecco bezalkoholowego oraz soków (smak arbuzowy i cytrusowy). Schłodzone Prosecco to idealna opcja na takie gorące popołudnia i wieczory!

Dominika & Grzegorz – wspaniałe wesele w księżycowym temacie było jak podróż do krainy marzeń, gdzie rządziło Prosecco i orzeźwiające drinki. Wśród klasycznych Aperol Spritz i Hugo Spritz, goście rozkoszowali się pomarańczową Mimosą. Naszą najnowszą perełką było Angel Spritz – wyjątkowe połączenie maraki, soku pomarańczowego i Prosecco.  Dziękujemy za gościnę sali Victoria Wesela w Rabce Zdrój.

Joanna & Krzysztof – eleganckie przyjęcie weselne w @projekt_strzelnica. W tym miejscu można także zorganizować ślub cywilny i ślub humanistyczny. Bardzo piękne wnętrze restauracji, przestronny ogród i włoski Prosecco Van to idealne połączenie. Wśród dzieci i osób nie pijących królowały świeżo wyciskane soki owocowe. Najpopularniejsze smaki latem to arbuz, jabłko, cytryna oraz pomarańcza, jabłko i cytryna. 

Paulina & Łukasz –  pierwsze nasze wesele w okolicy Tarnowa, a dokładnie w Łękach Dolnych w sali Biała Przystań. Para Młoda zagwarantowała gościom nie tylko świetną zabawę, ale także miłe spędzenie czasu w pięknym ogrodzie przy kieliszku pysznego Prosecco. Świetna lipcowa pogoda, schłodzony Aperol Spritz i nie trzeba nic więcej!